Το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Σητείας ευχαριστεί θερμά την Πολεμική Αεροπορίας Σητείας, για την προσφορά της σε τρόφιμα, και συγκεκριμένα σε γάλατα, προκειμένου να ενισχυθούν οι ευάλωτες ομάδες της πόλης μας. Αυτές οι ενέργειες πρέπει να επιβραβεύονται και να αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση.
Όλοι μαζί μπορούμε να βοηθήσουμε τους συνανθρώπους μας προσφέροντας αγάπη, φροντίδα, αλληλεγγύη και ελπίδα!!!
Ο Αντιδήμαρχος
Γιώργος Αϊλαμάκης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου